У червні в Україну прибуде кілька сотень тисяч вакцини Pfizer, закупленої за держкошт, та 700 тисяч доз AstraZeneca від механізму COVAX.
Про це пише УП з посиланням на міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка.
"До кінця червня в країні точно має бути 3,7 мільйона доз вакцини. Це з поставками тими, що прийшли і з тими, що приходять. Це як мінімум.
Прораховуємо: 500 тисяч доз CoronaVac розвезли, 500 тисяч CoronaVac буде розвезено наступного тижня, тобто вони завершили лабораторний контроль, 500 тисяч CoronaVac завершить лабораторний контроль 10-15 червня. Це півтора мільйона.
Pfizer 473 (тисячі доз – УП) по COVAX уже приїхав, 473 (тисячі доз – УП) очікується на тижнях після 7 червня. І 500 тисяч доз вакцини Pfizer – це перша поставка вакцини, закуплена (за держкошт – УП), 117 приїхало, потім ще 40 приїхало, потім кожен тиждень по 60 тисяч – тобто до кінця червня. Це вже три мільйона.
І 700 AstraZeneca, яку ми очікуємо від механізму COVAX. AstraZeneca ось-ось приїде".
Ляшко зазначив, що окрім 8 мільйонів доз вакцин від COVAX і 34 мільйонів доз законтрактованих вакцин, він підписав ще один контракт на поставку вакцин. Але деталей щодо того, хто є виробником цієї вакцини та який її об’єм законтрактувала Україна, не повідомив.
ін додав, що підписав контракт "з певною особливістю", і зможе повідомити деталі, коли його підтвердять.
За темою
- Кучма відмовляється від ордена Білого Орла
20.06.2026, 21:52
- Ющенко теж відмовився від ордена Білого Орла
20.06.2026, 20:58
- Українські дрони атакували нафтопереробку РФ у Тюмені за 2 тисячі км – Зеленський
20.06.2026, 19:50
- Зеленський відправив Навроцькому поштою орден Білого Орла
20.06.2026, 18:43
- Україна вдарила по мосту через Генічеську протоку – Генштаб
20.06.2026, 15:26
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині завершили пошуки ймовірного масового поховання поляків – там знайшли останки людей
20 червня: що треба знати про цей день
Буданов відмовився від польського ордена
ЗСУ за добу знешкодили 1240 окупантів і 88 артсистем ворога
Посол України у Польщі теж повертає свою нагороду
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні