• Головна
 • Новини
 • У ЗСУ планують покращити сухпай для українського війська

14.02.2020, 21:50

У ЗСУ планують покращити сухпай для українського війська

Цього року відбудеться покращення асортименту меню сухого пайка для потреб військових, які перебувають у польових умовах та для воїнів, які виконують завдання у районі проведення ООС.

Про це кореспондентам АрміяInform повідомила представниця Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗС України старший лейтенант Валентина Груба.

– Офіцери Управління проведуть певні дослідження та аналіз раціонів наборів сухих продуктів, визначивши більш споживані страви. Також розглянуть можливість упровадження нового асортименту готових до вживання перших і других страв та інших комплектувальних складових набору, – наголосила фахівець.

Завдяки цьому суп рисовий можуть змінити на суп-харчо, а асортимент джемів можна доповнити новими смаками.

– Сухий пайок, який нині використовують в районі проведення ООС, розроблений ще чотири роки тому. У 2018-му ми покращили його раціони, що збільшило кількість других страв – із 17-ти до 35-ти, – зауважила офіцер.

Включення до складу других страв, овочів сезонного врожаю: болгарського перцю, зеленого горошку, капусти тощо, дозволило урізноманітнити асортимент наборів. За рахунок цього і збільшилася кількість раціонів – із семи до чотирнадцяти, постачання яких до ЗС України розподілене впродовж року.

Також вона зазначила, що раціони харчування повинні бути повноцінними й різноманітними, тому в Управлінні переглянуть нормативно-технічну документацію на сухі пайки. Наразі внесення змін до визначеного переліку наборів сухих продуктів не передбачається, адже доповнення новими комплектувальними складовими потребує додаткового фінансового ресурсу.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: