Поліцейські розслідують обставини ДТП у Яворові – внаслідок наїзду мікроавтобуса загинув пішохід. Дорожньо-транспортна пригода сталась 3 серпня близько 22.00 на об’їзній автодорозі міста Яворів на вулиці Привокзальній.
Про це повідомив відділ комунікації поліції Львівської області.
Як попередньо встановили правоохоронці, водій вантажного мікроавтобуса «Фольксваген Крафтер», 56-річний житель райцентру, скоїв наїзд на пішохода, 62-річного мешканця одного з сіл району. Від отриманих травм чоловік помер на місці події.
За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Проводиться досудове розслідування.
За темою
- На дорозі Рогатин - Львів перекинулась «Шкода Фабія» - водій загинув
14.02.2022, 09:40
- Жахлива ДТП на дорозі Київ - Одеса - загинуло 5 людей, серед них 8-річна дитина
13.02.2022, 22:29
- Бус врізався у дерево - водій загинув. Фото
12.02.2022, 14:44
- Звільнено начальника поліції Харківської області - спроба фальсифікації обставин ДТП за участі Ярославського
10.02.2022, 23:57
- У Львові судитимуть водія маршрутки, який збив двох жінок: одну з них він протягнув на бампері 7 км
10.02.2022, 16:43
Обговорення
Події
ТОП
Стрілянина в Києві: кількість загиблих зросла до 6, ще 15 людей постраждали, серед них немовля
Генпрокурор підтвердив, що стрілянину в Києві влаштував уродженець Москви
На Запорізькому напрямку військові знищили "Сонцепьок" окупантів
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
У Львові в ДТП з Tesla постраждали троє дітей
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми