Зловмисник кілька днів поспіль повідомляв про підготовку до вибуху в торгово-розважальному комплексі на вулиці Кульпарківській через невиплату братом грошового боргу. Сьогодні суд заарештував чоловіка.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Харківської області.
Повідомлення про мінування надійшли до оператора служби «102» 24 та 25 січня 2019 року.
За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 1, 2 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України.
У ході досудового розслідування слідчими відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління спільно із оперативними працівниками Управління карного розшуку Головного управління Національної поліції в Харківській області, під процесуальним керівництвом Харківської обласної прокуратури було встановлено 38-річного мешканця міста Рубіжне Луганської області, який міг бути причетним до вчинення вказаного злочину, зокрема, мав мотив до його скоєння.
За результатами фоноскопічної експертизи отриманих зразків голосу фігуранта встановлена їх тотожність голосу особи, яка здійснила повідомлення до поліції.
Детективи з’ясували, що у такий спосіб зловмисник хотів помститися своєму брату, який заборгував йому 1 850 000 гривень і орендував приміщення у ТРК у Львові.
4 березня поліцейські провели санкціонований обшук за місцем проживання правопорушника. Цього ж дня Київський районний суд Харкова обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. За скоєння злочину чоловіку загрожує до 8 років тюремного ув’язнення.
Слідчі дії тривають.
За темою
- Вдруге за день: у Львові знову надійшло повідомлення про замінування
13.10.2023, 16:10
- Із львівських шкіл евакуйовуюють учнів через повідомлення про замінування
15.09.2022, 14:39
- В кількох містах України, зокрема у Львові, перевіряють повідомлення про замінування
24.08.2022, 12:46
- На Львівщині замінували 5 банківських відділень
17.02.2022, 10:08
- У центрі Львова замінували банк
14.02.2022, 16:59
Обговорення
Події
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
18 квітня: що треба знати про цей день
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми