20.07.2020, 17:04

У Тернополі з порушенням замовили ліків на 177 тисяч

Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги 3 та 8 липня підписала два договори на постачання ліків вартістю понад 177 тис. грн з ПП виробничо-комерційна фірма «Скайінвест». Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

Про це повідомили "Наші гроші. Львів". 

За одним із договорів замовили 400 флаконів препарату Роксипім по 197 грн кожен, що відповідає цінам в аптекам. За другим – ще 500 флаконів за такою ж ціною.

Закупівлі провели за спеціальною спрощеною процедурою звітування для подолання пандемій коронавірусної хвороби COVID-19. Перелік того, що можна купувати за цією процедурою, визначено постановою Кабміну. Однак цей препарат (міжнародна непатентована назва – Cefepime) відсутній в списку.

Оскільки сума договору перевищує 50 тис. грн, то лікарня мала б провести спрощену закупівлю, в якій може взяти участь не лише одна компанія. Така закупівля займає приблизно 8-10 робочих днів.

«Наші гроші. Львів» двічі звернулись до лікарні з проханням надати коментар щодо цієї закупівлі, однак протягом десяти днів не отримали відповіді.

Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги входить до переліку лікарень, визначених для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Оркестр хмельницької поліції виступив на «Jazz Fest Podillia»

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: