10.12.2021, 17:57

У Тернополі відкрили фотовиставку «Річ у тім 2.0»

У Тернополі в ТРЦ «Подоляни» 7 грудня відкрили фотовиставку, присвячену темі домашнього насильства «Річ у тім 2.0».

Про це повідомили у Тернопільській ОДА.

На кожній світлині є QR-код, завдяки якому можна перейти до перегляду роликів, створених в рамках акції. У них актори, ведучі, музиканти, вчені та спортсмени розповідають реальні історії постраждалих від домашнього насильства.

«16 світлин — це 16 історій, пов'язаних з реальними випадками домашнього насильства. Презентована виставка яскраво зображує долю цих родин, долю будинку, у якому чиниться насильство. Долю дітей, які несуть це через все своє життя, а потім формують суспільство. Саме завдяки таким виставкам ми закликаємо людей, свідків цих злочинів - не мовчати й не лишатися осторонь. Адже домашнє насильство боїться розголосу», - зазначив голова Тернопільської ОДА Володимир Труш.

У рамках проєкту «Річ у тім 2.0» також створений онлайн-портал, який знаходиться за посиланням: https://cutt.ly/vYxWiQI. На сайті зібрано усі історії, а також міститься інформація для постраждалих та контакти допомоги.

Додамо, «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» – кампанія, яка триває щороку в усіх країнах. Вона починається 25 листопада з Міжнародного дня ліквідації насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня — Дня прав людини. Її розпочали активісти першого Інституту глобального лідерства жінок у 1991 році. Кампанія консолідує людей та організації в усьому світі та закликає до запобігання та викорінення насильства щодо жінок та дівчат.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Михайло Цимбалюк

Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

Василь Чорний

Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: