• Головна
  • Новини
  • У Тернополі судитимуть працівника ТЦК, який причетний до витоку секретної інформації

06.02.2024, 11:34

У Тернополі судитимуть працівника ТЦК, який причетний до витоку секретної інформації

Через сумнівне програмне забезпечення на комп'ютері працівника ТЦК в мережу потрапили персональні дані іноземців, які планували вступити до лав Збройних Сил України

Про це повідомили у поліції Тернопільської області.

За даними слідства, інспектор мобілізаційного відділення відповідав за рекрутингову кампанію серед іноземців. Він збирав документи кандидатів, готував запити на проведення спеціальних перевірок та скеровував їх у державні органи.

"При перевірці з'ясувалося, що працівник ТЦК на робочий та особистий комп'ютери встановив неліцензійне програмне забезпечення російського виробництва для віддаленого керування та для роботи зі службовою інформацією. Як наслідок - шкідливий програмний код став причиною витоку персональних даних 86 іноземців й інформація про кандидатів у ЗСУ з'явилася на російському телеграм-каналі", - йдеться у повідомленні.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: