10.09.2019, 08:43

У Соснівці блокують вагони з російським вугіллям

У Соснівці заблоковано 64 вагони з російським вугіллям. Протестувальники хочуть поговорити з головою Львівської ОДА Маркіяном Мальським.

Про це пише Дивись.info

1 вересня на станцію «Соснівка» прибули 113 вагонів з вугіллям з маркуванням РФ, розповідає один із координаторів акції, голова громадської організації ветеранів АТО Олексій Фролов: «Мої товариші просто їхали на риболовлю і побачили понад сотню вагонів з російською реєстрацією. Ми відразу викликали поліцію, яку, до речі, чекали більше години. Вони зафіксували звернення і все. Більше жодної інформації – що це за вугілля, чому воно в Україні ми не отримували».

За словами протестувальників, документів на вугілля ніхто не надав ані активістам, ані працівникам поліції. Документи наступного дня дозволили сфотографувати начальнику Червоноградського СБУ. «В усній формі він нам дав відповідь, що все законно, вугілля з Росії. Тепер вже кажуть, що вугілля з Казахстану. Ще були версії, що воно мало бути транзитне, а Польща відмовилась. І його забрали на Центральну збагачувальну фабрику», – розповідає Фролов.

«Нас обдурили, – обурюється Олексій Фролов. – Грет сказав, що все це блокування незаконно, що кожного дня сплачують по 100 тисяч пені за простоювання на колії Укрзалізниці. Ми погодились пропустити, але з гарантією, що решта вагонів нікуди не поїдуть, а ми зустрінемось з Мальським. В п’ятницю, як ми домовлялися, зустрічі не було... 8 днів ми не маємо жодної відповіді. Звертались ми й на гарячу урядову лінію, викликали двічі слідчу оперативну групу, дзвонили на гарячу лінію СБУ». Наразі в Соснівці залишаються 64 вагони.

За інформацією ветеранів АТО, це лише перша пробна партія. Всього  має бути близько тисячі російських вагонів.

 

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

Які ідеологічні засади можуть об'єднати українців

Андрій Вихопень

Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

Іван Стецькович

В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: