03.08.2020, 11:44

У Сокальському районі вбито пішохода

Внаслідок наїзду «ЗАЗ» у Сокальському районі загинув пішохід.​​​​​​​ Дорожньо-транспортна пригода сталась 2 серпня близько 2.30 на автодорозі «Рава-Руська - Великі Мости» між селами Бутини та Двірці у Сокальському районі.

Про це повідомив відділ комунікації поліції Львівської області.

Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля «ЗАЗ Деу», 22-річний мешканець району, скоїв наїзд на пішохода, мешканця сусіднього села віком 19 років. Від отриманих травм хлопець помер на місці події.

За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Проводиться досудове розслідування.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: