• Головна
 • Новини
 • У США на телебаченні розповіли про злочини української влади

25.03.2019, 17:52

У США на телебаченні розповіли про злочини української влади

На американському телебаченні, зокрема на федеральних американських телеканалах, з'явилося звернення почесного громадянина Нью-Йорка, великого бізнесмена з Одеси, американського мецената і філантропа Сема-Кисліна.

Про це пише сайт  elise.com.ua.

Річ у тому, що Сем Кислін вперше на всю Америку заявив про масштаби злочинів нинішньої української влади на чолі з олігархом Петром Порошенком.

Отже, почесний громадянин США українського походження на всю Америку звернувся до українських громадян із закликом відкрити очі і подивитися на масштаби злочинів нинішнього глави України.

За словами Кислін, Порошенко, в сліпу використовуючи США, вивів в офшори більше як 8 мільярдів доларів.

Кислін зазначає, що Майдан, війна і хаос потрібні були Порошенку як прикриття його страшних злочинів проти власного народу.

Сем Кислін зазначив, що в США відкриті кримінальні справи проти Порошенка і його організованого угруповання. Їх справи перебувають під контролем Держдепу і особисто Дональда Трампа.

Кислін запевняє, що найближчим часом Петро Порошенко постане перед американським правосуддя, а потім - перед українським.

Відзначимо, що про кримінальні справи проти Порошенка і його угруповання почали говорити чи не всі ЗМІ України

Зокрема, видання «Дзеркало тижня» з посиланням на свої джерела. повідомило, що у США відкрито ряд кримінальних справ стосовно зловживань, вчинених людьми з команди президента України Петра Порошенка і особисто Головнокомандувачем Порошенком.

«За інформацією наших джерел, в Сполучених Штатах порушені кримінальні справи, коли розслідуються факти різних тяжких злочинів, скоєних людьми з команди Порошенко. Перш за все, мова йде про виведення і відмиванні грошей в астрономічних масштабах. Ті ж джерела кажуть, що деякі фігуранти цих справ вже підписали угоду про співпрацю зі слідством і дають свідчення. Порошенко ж чекає арешт після першого туру виборів в Україні », - йдеться в статті.

Телеканал 1 + 1 випустив резонансний сюжет, де десятки західних і українських політиків розповідають про важкі злочини гаранта...

Детальніше в сюжеті:

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Україна повернула з російського полону 71 бійця та 4 цивільних

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Громади Волині в умовах воєнного стану

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

  Василь Чорний

  Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: