17.09.2020, 15:42

У Польщі двоє українців наїздилися на 23 тис. зл штрафу

Двоє водіїв з України проїхали пів-Європи без відпочинку, але в Польщі їх змусили зупинитися.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт дорожньо-транспортної інспекції Любліна, чоловіки їхали вантажівкою з іспанського міста Толедо.

Зупинили їх в населеному пункті Копаніна (Люблінське воєводство). Один з українців намагався вдавати з себе пасажира, а не водія, однак його маневр не вдався. Правду видали дані з тахографа. 

Під час перевірки виявилося, що обидва водії провели в дорозі близько 36 (!) годин майже без відпочинку. Система зафіксувала, що найдовша їхня зупинка за весь час тривала 1 год 13 хв. Чоловіки по черзі сідали за кермо, витягаючи при цьому свої картки з тахографа, аби заплутати систему.

Польські інспектори розкрили їхню хитрість та змусили перервати подорож і зупинитися на відпочинок. Вантажівка прямувала з Толедо до російського Єкатеринбурга, маючи загалом подолати понад 6 000 км траси. 

За вчинені порушення обох водіїв з України та компанію-перевізника покарали штрафом в розмірі 23 тисяч злотих. Після сплати цієї суми та відбуття відпочинку вантажівці дозволили їхати далі.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Михайло Цимбалюк

  Замість Дня вчителя – століття інвестицій в освіту!

  Мирослав Дністрянський

  Що можна прогнозувати за результатами нової кавказької війни?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: