У населеному пункті Рацінєво на півночі Польщі близько 200 пожежників гасять нелегальне звалище шин на площі 1,5 га.
Воєвода Куявсько-Поморського воєводства з цього приводу зібрав кризовий штаб, а рятувальники закликають місцеве населення не виходити з дому, повідомляє Укрінформ з посиланням на tvn24.
“Це дуже складна пожежа на площі кільканадцяти тисяч квадратних метрів. Весь час горять шини, виділяється густий дим. Пожежі такого типу вважаються найскладнішими, оскільки як тільки вдається приборкати вогонь, як знову починає тліти і горіти”, - заявив речник пожежної служби у Торуні Аркадіуш Пєнтак.

Він зазначив, що поки що немає потреби в евакуації населення, але місцевим жителям краще залишатися вдома.
Поряд зі звалищем розташовані АЗС, а також дві столярні майстерні, і рятувальники намагаються не допустити, аби вогонь дуже наблизився до них.
Пожежу гасять близько 200 рятувальників.
Війт гміни Уніслав, на території якої розташоване звалище, заявив, що воно в останні роки стало нелегальним, а на власника вже накладалися штрафи. Він підозрює, що займання виникло невипадково.
У понеділок за справу щодо виникнення пожежі особисто візьметься генпрокурор Польщі.
Фото: OSP Unisław / tvn24
За темою
- На Львівщині горіла бензоколонка (ВІДЕО)
26.08.2024, 15:32
- На Львівщині горіла будівля
13.03.2024, 21:31
- У львівській багатоповерхівці загорілася ліфтова шахта
12.01.2024, 20:32
- У Київській області пошкоджений інфраструктурний об’єкт через атаку дронів
19.11.2023, 11:20
- У Тернополі гасять масштабну пожежу на підприємстві
10.09.2023, 12:50
Обговорення
Світ
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
18 квітня: що треба знати про цей день
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми