• Головна
  • Новини
  • У Пустомитах спалахнув готель «Едем»: рятувальники гасять пожежу

17.08.2026, 19:37

У Пустомитах спалахнув готель «Едем»: рятувальники гасять пожежу

Увечері 17 серпня у Пустомитах на Львівщині сталася пожежа в готелі «Едем». На місці працюють рятувальники, які ліквідовують займання. Наразі інформації про постраждалих немає.

Про пожежу повідомили у Головному управлінні ДСНС у Львівській області. Рятувальники підтвердили, що прибули на місце та працюють над ліквідацією займання. Деталі події обіцяли повідомити згодом.
Інформацію про те, що горить саме готель «Едем», також підтвердили місцеві джерела. Заклад розташований на вулиці Глинській, 82-А у Пустомитах.
На фото з місця події видно значну кількість густого диму над будівлею. Причину займання, площу пожежі та можливі наслідки наразі не повідомляють. Рятувальники продовжують працювати на місці.
Новина доповнюється.
  • ТОП

    ФОТО

    Відео

    Військовий хотів втекти до Польщі, але переплутав потяг: його затримали на Львівщині

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Сім важливих питань до МОН напередодні початку нового навчального року

    Богдан Козійчук

    ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: