• Головна
  • Новини
  • У Львові пройде публічне обговорення Кодексу етичної поведінки депутата

15.05.2021, 15:57

У Львові пройде публічне обговорення Кодексу етичної поведінки депутата

У понеділок, 17 травня, у Львівській міській раді відбудеться публічне обговорення Кодексу етичної поведінки депутата, що передбачатиме превентивні заходи та санкції у вигляді штрафів за порушення його норм.

Про це повідомила пресслужба міської ради.

«Не зважаючи на те, що є вже затверджені норми поведінки окремими нормативними актами (Регламентом міської ради чи Статутом територіальної громади), депутати часто порушують ці норми. Це негативно відображається на репутації Львівської міської ради та громади нашого міста. Минулої каденції вже було розроблено Кодекс етичної поведінки депутата, однак він не отримав підтримки серед депутатського корпусу. Відтак, ми цей кодекс доопрацювали та виносимо на обговорення громадськості.

Особливістю цього кодексу мають стати прописані превентивні заходи та санкції у вигляді штрафів за порушення його норм. Депутати міської ради повинні бути добрим прикладом та зразком для мешканців», — зазначив Євген Бойко, директор департаменту «Адміністрація міського голови».

Обговорення відбудуться 17 травня о 14.00 год. у приміщенні малої сесійної зали (каб.230). Також усі охочі зможуть стежити за обговоренням з допомогою онлайн-трансляції на YouTube-каналі мерії: 

Надіслати свої питання та пропозиції щодо кодексу можна на e-mail: integrity@lvivcity.gov.ua. Контактна особа: В`ячеслав Ломброзо, тел.: (050) 151-50-32.

Нагадаємо, 20 вересня 2019 року виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення про затвердження Кодексу етичної поведінки посадових осіб та працівників виконавчих органів мерії, її установ, організацій та комунальних підприємств.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Оркестр хмельницької поліції виступив на «Jazz Fest Podillia»

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

Мирослав Дністрянський

Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

Михайло Цимбалюк

У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: