• Головна
 • Новини
 • У Львові зростають мої діти і тому мені небайдужа доля нашого міста

Наталя Тимчій

політик

Голова Львівської міської організації партії ВО "Батьківщина", громадська діячка, львів'янка.


27.06.2019, 09:41

У Львові зростають мої діти і тому мені небайдужа доля нашого міста

Заручившись вашою підтримкою, хочу зявити, що беру участь у позачергових парламентських виборах 21 липня як кандидат у народні депутати України від партії ВО “Батьківщина” по 116 виборчому окрузі міста Львова.

Маючи вже досвід депутата Львівської облради (2006 - 2010 рр.), я чітко розумію, як важливо зараз працювати не лише на благо місцевої громади, а й щоденно творити сучасне законодавство.

Зокрема, сьогодні в українській політиці як ніколи важливо представляти інтереси молоді, чий голос вимагає глобальних змін в країні. Я 8 років очолювала молодіжну організацію «Батьківщини» на Львівщині та добре знаю, які проблеми хвилюють сучасних молодих людей.

Крім того, я вдячна львів’янам за те, що на початку цього місяця довірили мені опікуватися Львівською міською організацією ВО «Батьківщина».

Я – корінна львів’янка, у цьому місті зростають мої діти і тому мені небайдужа доля Львова і всі ті роками невирішені проблеми, з якими містяни зіштовхуються щодня.

Так, творення успішної, сильної, демократичної України – це процес тривалий і важкий, він вимагає неймовірних зусиль, часу, віри в правильність обраного шляху і чіткого розуміння мети стратегічного курсу держави.

Знаю, що команда, яка біля мене, зможе творити успішну країну майбутнього. Завдяки Вашій підтримці, разом із сильною командою я готова гідно працювати кожного дня на благо всієї України та рідного міста, яке - я впевнена - є не тільки серцем культури та традицій держави, але й найкращим взірцем успішного, патріотичного, духовно та економічно сильного міста в Україні.

Щиро вірю в нашу спільну перемогу!

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA представила перший повністю електричний літак

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Будемо сидіти з голою д...ю вже на чужій землі і пишатися собою

  Наталя Тимчій

  Афера з ОХМАДИТом: так скоро не буде кому лікувати наших дітей

  Дмитро Снєгирьов

  У планах РФ видати до 2021 року 400 тисяч своїх паспортів жителям України.

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: