27.12.2020, 16:17

У Львові згадають музичну династію Штраусів

Сьогодні третій концерт незвичного проєкту "Диригенти. Українською".

Сьогоднішнього вечора – 27 грудня – "Новорічний Гала-Штраус" у Львівській національній філармонії ім. М. Скорика у виконанні філармонійного Академічного симфонічного оркестру під батутою Тараса Ленька  стане заключним у проєкті "Диригенти. Українською" цього року. Однак сам проєкт, який активно набирає обертів,  триватиме і далі. Принаймні, організатори мають як перелік імен, так і план концертів не тільки на цей концертний сезон, а  й на наступний, інформує "Еспресо.Захід".

Як за попередньої нагоди розповів нам ініціатор ідеї "Диригенти. Українською", директор Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії Михайло Сосновський, проєкт покликаний в координатах Львова об'єднати  молодих талановитих диригентів з усієї України і дати їм шанс заявити про себе. Нинішній концерт – це вже третій концерт у цьому проєкті. Першим диригувала Маргарита Гринивецька з Одеси, другим – львів'янин Ігор Муравйов, і ось нині – Тарас Ленько.

Уродженець Львівщини Тарас Ленько від 2011 року є диригентом-асистентом оркестру K&K Philharmoniker. У  2013 році він успішно дебютував і продовжує виступати як диригент в Україні та за її межами. Маючи можливість творчого спілкування з багатьма австрійськими диригентами, Тарас Ленько чимало перейняв від них, зокрема щодо виконання  музики австрійців. А музика династії Штраусів, що за свою святковість і захоплення життям, до нового року пасує найкраще, дасть йому можливість продемонструвати землякам уже свої власні вміння.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У кабінеті начальника Держекоінспекції у Луцьку нічна дискотека під російську попсу. Відео

  Коментар

  Блоги

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Уляна Парпан

  Виклики віртуальної освіти: суб’єктивний погляд

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: