• Головна
 • Новини
 • Львів'янка Оксана Линів отримала Саксонську премію Моцарта

21.10.2021, 13:33

Львів'янка Оксана Линів отримала Саксонську премію Моцарта

Премію Саксонського Моцартівського товариства Mozartpreis 2021 вручили у середу, 20 жовтня 2021 року, о 19.30 у церкві Святого Маркуса в Кемніці ( Німеччина) під час святкового концерту.

Про це Оксана Линів написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Буквально декілька хвилин назад ми мали честь отримати престижну Саксонську премію Моцарта 2021, яка була присуджена мені та нашому Молодіжному симфонічному оркестру України/YsOU", - йдеться у повідомленні.

Вручення провела д -р. Габріелє Рамзауер, директорка архіву Моцартів в Зальцбурзі та директорка музеїв Моцарта Міжнародної фундації Моцартеум Зальцбург. Премію урочисто передала міністерка культури Саксонії Барбара Клєпш.

У зв’язку з обмеженнями через пандемію, Молодіжний симфонічний оркестр України не зміг виступити в Кемніці у повному складі. Та все ж, святковий концерт відбувся за участі музикантів оркестру, які навчаються в Європі.

Диригентка подякувала запрошеному солісту, українському піаністу Антонію Баришевському, який виконав велику сольну програму з творів українських композиторів. Крім того, за участі молодих музикантів Тараса Зданюка (скрипка) / Анни Макарової (альт) / Анастасії Мякушко (віолончель) прозвучав один з найвідоміших камерних творів В.А.Моцарта Фортепіанний квартет № 1 KV 478.

На завершення концерту українські музиканти приєдналися до Молодіжного оркестру "100 дітей Моцарта", що стало символом музичного об'єднання без кордонів.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У с. Розвадові Стрийського району вантажівка врізалась в АЗС. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Країна без розвідників

  Мирослав Дністрянський

  Про модернізацію українського культурного середовища як геополітичну потребу

  Наталя Тимчій

  Імітація чи навчання: у Львові обурені введенням дистанційного навчання в початковій школі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: