• Головна
 • Новини
 • У Львові засудили шахраїв, які з тюрми через facebook продавали неіснуючу деревину

04.09.2023, 20:34

У Львові засудили шахраїв, які з тюрми через facebook продавали неіснуючу деревину

Галицький районний суд міста Львова залишив без змін вирок щодо 20-річних засуджених, які подавали неправдиві facebook- оголошення про продаж деревини і продуктів

Про це повідомляє Судова влада України.

31 серпня 2023 року розглянуто у режимі відеоконференції апеляційні скарги двох обвинувачених на вирок Галицького районного суду міста Львова від 24 квітня 2023 року у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 190, ч.3 ст. 190 КК України.

Троє обвинувачених, за попередньою змовою, організували розміщення неправдивих оголошень про продаж деревини (дуб, граб, ясень, акація, бук) та продуктів харчування, перебуваючи в установі відбування покарань. Загалом вчинено 4 епізоди шахрайства. Зокрема, обвинувачені шляхом обману запевняли потерпілих у правдивості оголошень, відтак, отримували на картку кошти від потенційних покупців, які хотіли придбати дрова чи товари першої необхідності.

Вироком Галицького районного суду міста Львова від 24 квітня 2023 року 24-річного обвинуваченого  В. визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 190, ч.3 ст. 190 КК України та призначено остаточне покарання за сукупністю кримінальних правопорушень шляхом часткового складання покарань, призначених цим вироком і вироком Галицького районного суду м.Львова від 15.09.2022, у виді 6 р. та 6 міс. позбавлення волі.

Також 23-річного обвинуваченого К. визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 190 КК України та призначено остаточне покарання за сукупністю кримінальних правопорушень шляхом часткового складання покарань, призначених цим вироком і вироком Галицького районного суду м.Львова від 16.11.2022, у виді 9 р. та 9 міс. позбавлення волі.

Визнано винним, і 25-річного обвинуваченого Д., у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 190 КК України, та призначено остаточне покарання за сукупністю кримінальних правопорушень, шляхом часткового складання покарань, призначених цим вироком і вироком Миколаївського районного суду Львівської області від 21.07.2022, у виді 4 р. та 3 міс. позбавлення волі.

Не погоджуючись із цим вироком обвинувачені Д. та К. подали апеляційну скаргу. Прокурор заперечив доводи апелянтів, що підстав зменшення покарання немає, обвинувачені належні висновки не зробили. Призначені покарання є обґрунтованими та законними.

Якщо засуджені після постановлення вироку, але до повного відбуття покарання вчинили два або більше кримінальних правопорушень, суд призначає покарання за ці нові кримінальні правопорушення за правилами, передбаченими у статті 70 КК України, а потім до остаточного покарання, призначеного за сукупністю кримінальних правопорушень, повністю чи частково приєднує невідбуту частину покарання за попереднім вироком у межах, встановлених у частині другій цієї статті.

Враховуючи вищенаведене, колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Львівського апеляційного суду вважає, що суд першої інстанції правильно призначив покарання. Тому апеляційні скарги двох засуджених залишено без задоволення, а вирок суду першої інстанції – без змін.

 • ,
 • За темою

  Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус, у якому 17 чоловіків

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Громади Волині в умовах воєнного стану

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

  Василь Чорний

  Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: