• Головна
 • Новини
 • У Львові з буса торгують просто на пішохідному переході - поліція підкреслено безпорадна

10.08.2019, 15:45

У Львові з буса торгують просто на пішохідному переході - поліція підкреслено безпорадна

У Львові на розі Привокзального ринку, просто на дорозі, за крок до пішохідного переходу, просто з буса торгують хлібобулочними виробами. Ні патрульна поліція, ні звичайна начебто не можуть нічого з тим вдіяти.

Про це у ФБ написав Kyrylo Kiprushev

"Сьогодні вирішив виконати громадський обов'язок і заявити про порушення ПДР автомобілем, який вже напевно рік стоїть на одному місці на пішохідному переході поруч з привокзальний ринком, через який не видно рух автомобілів переходячи дорогу. І тут почався 2-х годинний квест.

Подзвонив на 102, відповіли що +/- до години часу приїде патруль. Патруль приїхав через 30 хв, а точніше проїхав, призупинившись, і поїхав далі.

Після чого до мене подзвонив патрульний і сказав, що ТЗ стоїть +/- нормально до знаку, і якщо міряти рулеткою, то можна сперичатись, бо він не заважає, я їм кажу, що на проїзній частині відбувається торгівельна діяльність, і ТЗ стоїть одразу під знаком, а має стояти за 10 м від нього згідно з ПДР, після чого патрульний почав працювати із запереченнями, що водія там нема, а людина, яка там продає хліб, нічого не знає, і евакуювати ми не можемо, бо це бус і в нас немає такого евакуатора.

Я запитав, яке вирішення цієї ситуації? Після чого мені запропонували звернутись до відділу поліції на Залізничній, 1, щоб написати заяву, або - в податкову, щоб їх перевірили, тому що вони не мають права торгувати на прозній частині.

Ну, думаю ок, по дорозі на роботу у відділ поліції. Захожу, розказую цю всю історію, мені кажуть що можуть прийняти заяву, але це не їх територія, а територия Франківського р.в. і взагалі це порушення ПДР, яким займається патрульна поліція, тому краще поскаржіться на їхні дії. Логічно.

Пішов, дзвоню на 102 пояснюю, що патруль не вчинив ніяких дій для припинення порушення. Черговий запропонував створити скаргу на дії патрульних і що зі мною зв'яжуться з відділу моніторингу. Через деякий час мені дзвонять з в.м. і після пояснення (вкотре) цієї всієї історії мені повідомили про те, що патрульні напишуть рапорт після чого це все буде передано у відділ, який займається такими справами, який буде шукати власника ТЗ, щоб той його забрав, бо дійсно немає евакуатора, який може забрати цей бус.

Я питаю, як протрекати, чи були виконані якісь дії, мені пояснили, що я можу звернутись через деякий час (-/+ місяць) з офіційним зверненням до патрульної поліції, щоб дізнатись результат.

ВИСНОВОК : якщо ви маєте бус, то можна займатись бізнесом в будь-якому місці, бо вас не зможуть евакуювати місяцями. В принципі від дій, а точніше бездіяльності поліції не був здивований, лояльність втрачена. Пропадає будь-яке бажання звертатись при виявленні правопорушень, через те що ти розумієш, що від цього ти втратиш тільки свій час. Усім добра".

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Львові в супермаркеті мережі “АТБ” щур ганяє просто між ногами покупців

  Коментар

  Блоги

  Галина Козяр

  Так званий ринок землі остаточно закріпить в країні всевладдя агрохолдингів та олігархів

  Мирослав Дністрянський

  Закон про землю приведе до коліївщини

  Андрій Вихопень

  Будемо сидіти з голою д...ю вже на чужій землі і пишатися собою

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: