• Головна
  • Новини
  • У Львові водіїв штрафуватимуть за безпідставне паркування на місцях для зарядки електромобілів

19.09.2023, 18:59

У Львові водіїв штрафуватимуть за безпідставне паркування на місцях для зарядки електромобілів

У Львові інспектори з паркування отримали додаткові повноваження – вони опрацьовуватимуть місця для зарядки електромобілів та штрафуватимуть автовласників за безпідставне паркування на цих локаціях. Відповідні зміни до положення про управління безпеки ЛМР, у штаті якого є інспектори з паркування, затвердив сьогодні виконавчий комітет міськради.

Як зазначив керівник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, можливість штрафувати власників авто, які безпідставно припаркувалися на місцях для електромобілів, передбачена Кодексом про адміністративні правопорушення.  «На минулій сесії міськради ми уповноважили інспекторів з паркування накладати штрафи за такі речі. А сьогоднішнім рішенням закріплюємо ці повноваження в положенні про управління безпеки міської ради», – пояснив посадовець.

Він додав, що фізично накладати штрафи за такого роду правопорушення інспектори з паркування зможуть вже найближчим часом.

«У Львові є досить розвинута мережа зарядних станцій для електромобілів. І проблема в тому, що часто на місцях для зарядки електромобілів водії паркують машини з двигуном внутрішнього згоряння. У цьому випадку водії електромобілів змушені шукати інше місце для паркування та зарядки. Тепер інспектори з паркування отримали додаткові повноваження і найближчим часом розпочнуть опрацьовувати місця для зарядки електромобілів та штрафувати порушників, які не мають права там паркуватися», – сказав Олег Забарило.

Розмір штрафу за одне таке правопорушення складає від 340 грн до 510 грн.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хмельницька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: