12.05.2021, 18:44

У Львові висадили 260 дерев

Керівниця управління екології та природних ресурсів Олександра Сладкова зазначила, що завдяки роботі структурних підрозділів мерії та підтримці благодійників, цієї весни у Львові висадили 260 дерев.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

«Посадили 260 дерев, всі якісні крупноміри, всі з відповідними опорами і поливом. Лідери серед видів є липи - 85, тополі італіка - 63, тюльпанові дерева - 16, платани - 15, клени - 11, дуби - 10, сакури - 10, гіркокаштани - 8, горобина - 8, гінкго - 6, магнолії - 5. Висадили в парку «Високий замок» абсолютний екзот, вперше у Львові - нотофагус антарктичний.

Якщо розрахувати в коштах, то така операція мала б коштувати міському бюджету мінімум 850 тис. грн, і це без врахування коштів на планування і координацію процесу, лише саджанці, доставка і посадка. Але насправді бюджетних коштів не було витрачено жодних (виняток - Львівавтодор, що оплатить дерева після закінчення робіт). Це все стало можливим завдяки співпраці десятків людей, організацій та власників ресурсів», - зазначила Олександра Сладкова.

«Є також «невидимі», але дуже великі витрати. Це доставка і посадка рослин, що здійснили, в перше чергу, Львівське комунальне підприємство «Зелений Львів», а також підрядники з надання послуг з озеленення районів та самих районних адміністрацій.

Якісна посадка стала можливою завдяки садівникам Львова та працівникам управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування ЛМР», - підсумувала Олександра Сладкова.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Оркестр хмельницької поліції виступив на «Jazz Fest Podillia»

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: