• Головна
 • Новини
 • У Львові вартість проїзду у громадському транспорті збільшили до 10 грн

21.05.2021, 13:33

У Львові вартість проїзду у громадському транспорті збільшили до 10 грн

Новий тариф буде застосовано з четверга, 27 травня.

Як повідомив Орест Олеськів, начальник управління транспорту ЛМР, відповідно до рішень виконавчого комітету ЛМР «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті», та «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті», відкориговані тарифи вступають в дію з дати їх оприлюднення, пише пресслужба Львівської міськради.

«Сьогодні виконавчий комітет ухвалив два рішення щодо коригування тарифу на проїзд в громадському транспорті. Згідно з прийнятими рішеннями, нові тарифи вступають в дію з дати їх опублікування, тому це буде з четверга, 27 травня.

Дискусія про необхідність коригування тарифу розпочалася ще з березня цього року. Так, 14 березня відбулися публічні представлення розрахунків і з цього часу тривали усі необхідні процедури. Ми проводили публічну обговорення, у яких брали участь перевізники, депутати, а всі бажаючі могли доєднатися через зум. Перевізники представили свої розрахунки, які проводили відповідно до методики міністерства. Згідно з ними економічна вартість проїзду в автобусах становить 14 грн 60 коп, і 12 грн 40 коп – для електротранспорту. Однак, враховуючи можливості мешканців, прийняли компромісне рішення – 10 грн для автобусів, 10 грн базовий для електротранспорту і 9 грн та 8 грн 50 коп в залежності від способу придбання квитка.

Відзначу, що Постановою Кабміну щодо розрахунку тарифу вимагається проводити зміни, якщо зростає вартість пального на 10%. На сьогодні ми маємо зростання більше ніж на 15%. Також по всіх інших показниках – вартість матеріалів, запчастин, заробітна плата, які входять в тариф, маємо зростання на 20-30%. Тому ми зобов’язані були коригувати тариф», - розповів Орест Олеськів, начальник управління транспорту.

За його словами, у планах міста оновлення транспорту. На жаль, останній тендер по закупівлях був скасований, але таки планують відновити співпрацю щодо цієї закупівлі. Також у планах закупівля електробусів, адже місто робить акцент на екологічному транспорті.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Василь Чорний

  Війна і мир Луганщини. Погляд через два з половиною роки

  Мирослав Дністрянський

  Про гостру необхідність будівництва у Львові метро

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: