15.04.2021, 08:39

У Львові в парку знайшли людські останки

У Львові, у Снопківському парку, знайшли рештки людського тіла. Цю інформацію підтвердила речниця Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська. Рештки в парку знайшли діти 13 квітня.

Про це пише Суспільне.

Зараз правоохоронці встановлюють обставини, працюють криміналісти. Частини кісток побачили діти. Вони розповіли, що йшли на риболовлю, побачили пінопласт, який хотіли взяти із собою. Один із хлопців підійшов, щоб взяти його і побачив людські кістки. Потім діти викликали поліцію.

Людські рештки у парку, окрім дітей, бачив і Ігор, чоловік живе поруч. Він розповів, що раніше у парку жили безхатьки.

"Вони були біженцями із Херсонської області та Криму. Близько двох років тому вони зникли, каже чоловік. Я гуляю тут, бо тут живу. Дивлюсь з гори лежить нога чиясь з пальцями. Думаю, може протез хтось викинув. Та й пішов. Потім знов на другий день – дивлюся лежить далі. А сьогодні дивлюся вже поліції повно", — каже львів'янин Ігор.

Також поліція знайшла в парку і інші частини тіла – зокрема частину тулубу та голову. За словами речниці Нацполіції Львівщини Світлани Добровольської, зараз правоохоронці встановлюють обставини. Працюють криміналісти. Більше деталей у поліції не розповідають.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

Галина Козяр

Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

Мирослав Дністрянський

Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: