У Львові судитимуть зловмисників, підозрюваних у масштабних незаконних оборудках з нерухомістю. Як встановили правоохоронці, за два роки учасники злочинної групи у шахрайський спосіб, використовуючи підроблені документи, перепродали п’ять приміщень у Львові на загальну суму майже 11 мільйонів гривень. Від їх злочинних дій постраждало шестеро осіб.
Про це повідомив відділ комунікації поліції Львівської області.
Учасників злочинної групи, мешканців Львова та Києва віком від 32 до 60 років, викрили співробітники відділу розслідування особливо тяжких злочинів (відділу детективів) слідчого управління спільно з оперативниками управління карного розшуку поліції Львівщини, співробітниками департаменту карного розшуку Нацполіції України, за процесуального керівництва прокуратури Львівської області.
Також встановлено, що організаторами «схеми» були двоє рідних братів, мешканці Львова. Вони виготовляли фальшиві документи власників квартир, котрі протягом тривалого часу не проживали у своїх помешканнях, після чого підробляли правовстановлюючі документи на їх нерухоме майно і через підставних осіб реалізовували ці квартири. При цьому зловмисники підбирали малозабезпечених осіб або осіб без постійного місця проживання, які ставали новими фіктивними «власниками» помешкань.
14 травня поліцейські затримали чотирьох учасників організованого злочинного угруповання в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України після укладання ними чергового договору купівлі-продажу на квартиру від імені фіктивного власника. Судом обрав їм запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.
Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили у зловмисників вогнепальну зброю та речові докази, які підтверджують їх незаконну діяльність – печатки, штампи, документи, бланки, фотокартки та інше.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч.3,4 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України та ч.3 ст.28, ч.3,4 ст.358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України, завершене. Сьогодні, 26 листопада, обвинувальні акти відносно трьох зловмисників скеровані на розгляд суду.
Максимальне покарання, передбачене санкціями статей, – до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
За темою
- Ужгородського депутата підозрюють у недекларуванні майна на 78 млн грн
18.06.2026, 12:24
- У Мукачівському районі чоловік убив двох односельців і жорстоко поранив батька — поліція
15.06.2026, 17:38
- Після нового випадку отруєння дітей готелю на Прикарпатті загрожує великий штраф
15.06.2026, 14:24
- На Закарпатті жінку засудили до 8 років за продаж власних дітей для жебракування
12.06.2026, 19:55
- У Хмельницькому бізнесмена підозрюють в інсценуванні замаху заради помсти партнеру
10.06.2026, 14:13
Обговорення
Західна Україна
ТОП
У рейсовому автобусі на кордоні виявили приховану техніку на мільйон гривень
У львівських автобусах перевіряють роботу кондиціонерів
Незаконна порубка: підозрюють двох експосадовців лісництва на Львівщині
Ректором Львівської академії мистецтв знову обрали Василя Косіва
На Львівщині засудили адміністратора Viber-каналу з даними про ТЦК
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні