• Головна
  • Новини
  • У Львові суд закрив справу проти волонтера, який застосував зброю проти своїх нападників

22.09.2023, 13:32

У Львові суд закрив справу проти волонтера, який застосував зброю проти своїх нападників

У Галицькому районному суді Львова розглядали провадження у справі щодо волонтера Владислава Б., який стріляв з травмату біля бару "Гребуче ябко"

Про це йдеться у постанові Галицького районного суду.

Чоловіку інкримінували статтю 174 (Стрільбу у населених пунктах та не відведених для цього місцях). Санкція статті передбачає штраф від 100 до 150 неоподатковуваних мінімумів.

Як у суді повідомив волонтер, 20 серпня він прибув у Львів для покупки авто для ЗСУ. Після усіх справ він з друзями пішов у місцевий бар "Гребуче ябко". Близько 23 години до них підійшли 10 агресивних чоловіків, що провокували бійку та змусили волонтера та його товариша вийти на вулицю. Попри намагання волонтера заспокоїти їх, чоловіки погрожували фізичною розправою. Коли Владислав Б. та його друг хотіли повернутися у заклад, аби розрахуватися, агресивні люди почали їх штовхати. 

"В ситуації, що склалася він зрозумів, що подальший розвиток ситуації може загрожувати його здоров`ю. Для запобігання будь-яких непередбачених наслідків (масової бійки, тощо), він дістав засіб для відстрілу гумових куль Форт-12Р, на який він має дозвіл, та здійснив попереджувальний постріл у повітря холостим патроном без кулі. Після чого, група невідомих йому осіб розбіглася з місця конфлікту. Наголосив, що змушений був зробити постріл у повітря з метою самозахисту та захисту оточуючих і його знайомих", – йдеться у постанові суду.

На думку суду, волонтер діяв в цілях самозахисту та з крайньої необхідності. Крім того, у протоколі поліції не вказані докази, які засвідчували вину волонтера. Тому Галицький районний суд постановив закрити провадження проти Владислава Б.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус, у якому 17 чоловіків

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: