12.05.2021, 08:47

У Львові створюють унікальний курс для армійців НАТО

У 25-му навчальному центрі Військової служби правопорядку, що у Львові, розпочався процес підготовки курсу «Військова поліція у гібридній війні» для військовослужбовців країн-членів та партнерів НАТО.

Про це повідомило інформагентство АрміяInform.

У заході беруть участь військові Збройних сил Канади, Литви, України, а також представники міжнародної гуманітарної неурядової організації «Женевський заклик» і міжнародної організації «Центр з питань захисту цивільного населення». 

Курс здебільшого міститиме питання функціональності військової поліції під час загрози військовій інфраструктурі в гібридному середовищі. 

— На сьогодні НАТО не має подібних курсів, саме тому їхні представники звернулися до українських спеціалістів, які досконало знають таку проблематику та були безпосередніми учасниками гібридної війни, — повідомила Кармен Піетракупа, канадський офіцер з розробки стандартів та навчальних програм місії «ЮНІФАЄР». — Під час написання матеріалу ми всі повинні дотримуватись певних стандартів Альянсу, а курс складатимемо на основі досвіду українських військовослужбовців — учасників бойових дій та представників міжнародних організацій, які перебували в районах  військового конфлікту. 

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Оркестр хмельницької поліції виступив на «Jazz Fest Podillia»

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Уляна Парпан

  Замість обіцяного прозорого ринку - дерибан

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: