У понеділок, 17 травня, на вул. Шевченка у Львові 71-річний полковник міліції у відставці Петро Ганусин спричинив ДТП за участі чотирьох автомобілів.При цьому водій-винуватець перебував у нетверезому стані.
Про це повідомили ZAXID.NET в патрульній поліції Львівщини. ДТП сталася у понеділок близько 18:00 на вул. Шевченка, 200, що у мікрорайоні Рясне.
71-річний водій Volkswagen Passat їхав від центру Львова на виїзд з міста. При цьому він не вибрав безпечної швидкості та дистанції і здійснив зіткнення з автомобілями Opel Vectra та Mercedes, які їхали в зустрічному напрямку. Унаслідок удару Mercedes відкинуло назад – він зіткнувся з Nissan Leaf, який їхав позаду.
На водія Volkswagen Passat патрульні склали протокол за порушення правил дорожнього руху (ст. 124 КУпАП). Оскільки в нього були явні ознаки алкогольного сп’яніння, його доправили в медичний заклад на медосвідчення. Однак від перевірки на стан сп’яніння водій відмовився. На нього склали ще один протокол – за керування в нетверезому стані (ст 130 КУпАП).


Унаслідок ДТП обійшлося без жертв. У 71-річного винуватця аварії були певні тілесні ушкодження, але від госпіталізації він відмовився.
Поліцейські не розголошують прізвище винуватця ДТП. За даними ZAXID.NET, за кермом Volkswagen Passat був 71-річний полковник міліції у відставці Петро Ганусин.
Скріншот зі сторінки Львівського НДЕКЦ МВС України
Петро Ганусин свою міліцейську кар’єру розпочинав в ДАІ Львівської області, на початку 2000-х років працював начальником НДЕКЦ при УМВС Львівщини, у 2004-2005 роках був заступником начальника міліції Львівщини, а згодом повернувся в НДЕКЦ начальником лабораторії проведення досліджень.
За темою
- Масштабна ДТП біля Львова: зіткнулися чотири автомобілі, є постраждалі
17.06.2026, 20:39
- На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
16.06.2026, 10:45
- Поблизу Винників легковик опинився затиснутим між двома вантажівками внаслідок ДТП — є постраждалий
15.06.2026, 19:50
- Смертельна ДТП у Шептицькому: жінка загинула, ще четверо людей, серед них діти, у лікарні
14.06.2026, 13:14
- Велосипедист загинув під колесами авто на трасі Львів – Луцьк
11.06.2026, 10:22
Обговорення
Події
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
Масштабна ДТП біля Львова: зіткнулися чотири автомобілі, є постраждалі
На Львівщині браконьєри застрелили козулю поблизу Стоянова — справу передали правоохоронцям
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
Франківські хірурги видалили уламок біля сонної артерії бійця
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні