• Головна
 • Новини
 • У Львові провели мирну акцію на підтримку полонених українських моряків

05.03.2019, 19:32

У Львові провели мирну акцію на підтримку полонених українських моряків

Сьогодні, 5 березня, відбулась мирна акція на підтримку захоплених українських моряків. Учасники заходу серед яких ветерани військово-морських сил України, учасники бойових дій, представники козацьких чайок підняли військово-морський прапор України та зачитали звернення до світової спільноти з проханням посилити тиск на агресора – Російську Федерацію.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

«Сьогодні ми констатуємо той факт , що 100 днів українські моряки знаходяться в полоні. І це не тільки українські моряки, вже багато українських громадян знаходяться у російських в’язницях. Ми хочемо нагадати і українській спільноті і всьому світовому товаристві про те, що потрібно щось робити, діяти, щоб звільнити українських моряків і політв’язнів і повернути їх на батьківщину і загалом припинити війну», - розповів організатор акції, український військовик, морський офіцер, капітан ІІ рангу запасу ВМС ЗС України Тимур Баротов.

Також учасники акції тривали паперові кораблики із іменами полонених українських моряків і піднімали їх угору під час зачитування звернення. Як зазначають організатори  акція дала старт флешмобу у мережі інтернет на підтримку військовополонених українських моряків.

«Ми вирішили спробувати запустити флешмоб через інтернет завдяки якому розповсюдити цю тему якомога ширше і повернути і моряків, звільнити наші території,  припинити військову гібридну агресію, яку веде проти України Росія», - додав Тимур Баротов.

Відтак усіх небайдужих громадян України та громадян інших держав закликають записати відео звернення та поширити його через соціальні мережі з вимогою до Російської Федерації припинити гібридну війну проти України, звільнити усіх полонених українців, які незаконно утримуються  у в’язницях, повернути захоплені кораблі і звільнити окуповані території України.   

На завершення усі учасники спільно виконали державний гімн України.

Фото - Мирослав Пархомик

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: