19.10.2019, 00:12

У Львові прихожанка обікрала квітник біля храму. Фото

Уночі, 16 жовтня, у Львові біля Храму Святого Архистратига Михаїла невідома жінка викрала кущі рододендронів та азалії.

Про це сьогодні повідомили у Фейсбуці на сторінці Храму Святого Архистратига Михаїла.

"Цього тижня у середу декілька осіб зауважили що з дерев’яних квітників що біля входу до церкві не стало висаджених там пару кущів Рододендронів (3шт), лишились тільки опустіли квітники. Здивування було що те саме і біля кам’яної статуї Богородиці, справа та зліва, нема більше двох кущиків Азалії, які нам один жертводавець подарував і на весну ми їх висадили. Мені це стало дивним… ", - йдеться у дописі.

Після перегляду камер спостереження з'ясувалось, що 16 жовтня вночі о 02.34 крадіжку здійснила жінка, орієнтовно 50 років, у світлий куртці.

"Уявіть собі, 16.10. вночі о 02.34 годині, одна пані у світлий куртці, вік думаю біля 50-ти, виходить по сходах, наближаючи до дверей нашого храму лівою рукою гладить ялиночку лівою рукою гладить ялиночку, перед храмом побожно хреститься, повертається праворуч, кидає непомітний но пронизливий погляд через лобове скло таксі (водій напевно був змучений та спав…), опісля ця пані іде до хреста, знов хреститься, потім розвертаєтеся, свою голову ховає під капюшон своєї світлої куртки і спокійно витягає кущ Рододендрону і кладе у свій кульок, опісля зникає з поля зору камери відеоспостереження і через 20 хвилин зі сторону вулиці Лисенка наближаєтеся та сама загадочна жіноча постать до інших Рододендронів (напроти Розповсюдження Свічадо), витягає та бере і ті, опісля повертається в напрямку вул. Лисенка, виходить ще на газон, там де статуя Богородиці і ще забирає два куща Азаліі…ніч 02.54 год.
… ось і тайна розкрилась…, БУЛИ КУЩИКИ-НЕМА КУЩИКІВ... все дуже просто...
… не уявляєте як стало шкода той «побожної нічної нашої прихожанки», но і прикро на душі…, і правду скажу не розумію такого… " , - доповнили в повідомленні.

Фото - facebook.com/st.michael.church

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Україна повернула з російського полону 71 бійця та 4 цивільних

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Громади Волині в умовах воєнного стану

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

  Василь Чорний

  Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: