• Головна
  • Новини
  • У Львові поховають лікарку, яка загинула від ракетного удару по київському «Охматдиту»

10.07.2024, 08:23

У Львові поховають лікарку, яка загинула від ракетного удару по київському «Охматдиту»

Прощання з львів'янкою Світланою Лукʼяньчик, яка загинула у Києві від російської ракети, відбудеться у середу, 10 липня, о 14:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Поховають Світлану на Голосківському кладовищі поруч із батьками.

Нагадаємо, у понеділок, 8 липня, росіяни завдали масованого ракетного удару по Україні, під який потрапили Київ, Дніпро та Кривий Ріг. Внаслідок удару загинуло 37 людей, ще 170 – зазнали поранень. Серед загиблих – 30-літня львів'янка Світлана Лук’яньчик, яка працювала в «Охматдиті».

Біографічна довідка 

Світлана Лук’яньчик (02.06.1994-08.07.2024) Львів’янка.

Виховувалася у Червоноградській загальноосвітній школі-інтернаті, оскільки втратила обох батьків.

Дівчина змалку мріяла стати лікарем. Ще під час навчання в інтернаті вирізнялася серед інших винятковою старанністю, тож користувалася великою повагою серед учнів та вчителів.

Після успішного складання загальнодержавного тестування вступила на бюджетну форму навчання до Національного медичного університету імені Олександра Богомольця, де здобула вищу освіту за спеціальністю «лікувальна справа». Згодом закінчила інтернатуру при Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» за напрямком «дитяча нефрологія». Тут Світлана і залишилася працювати лікарем-нефрологом у дитячому відділенні терапії хронічних інтоксикацій.

Світлана Лук’янчик обожнювала дітей та намагалася дати маленьким пацієнтам усе те, чого не отримала в дитинстві. Вважала медицину своїм покликанням, віддавалася роботі та прагнула «бути кращою і робити цей світ кращим». Постійно відвідувала всеукраїнські й закордонні конференції та симпозіуми, намагаючись покращити власні професійні навички.

Усім серцем прагнула створити власну міцну родину і жити у вільній, незалежній Україні. Її мрії зруйнувала російська ракета, що була випущена росіянами 8 липня 2024 року по будівлі «Охматдиту».

Дівчина трагічно загинула, намагаючись допомогти під час евакуації дітей, що перебували на діалізі. У неї залишилися тітка та сестра.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус, у якому 17 чоловіків

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: