• Головна
  • Новини
  • У Львові перекрили на ремонт перехрестя Бандери – Городоцька: все стоїть

14.10.2021, 13:34

У Львові перекрили на ремонт перехрестя Бандери – Городоцька: все стоїть

У Львові у зв’язку з реконструкцією вул. Бандери на місяць для руху транспорту закрили перехрестя з вул. Городоцькою на ділянці від вул. Тобілевича до пл. Кропивницького. Через це нині у тому районі утворився тотальний затор.

Як повідомили у міській раді Львова,на час робіт транспорт оминає закриту ділянку в напрямку до центру міста по вул. Тобілевича – вул. Федьковича, а в напрямку до Залізничного вокзалу – по вул. Короткій.

Нагадаємо, до завершення ремонтних робіт трамваї №1, №4, №6 курсують до церкви св.Анни та у зворотних напрямах.

Для зручності мешканців та гостей міста на час ремонтних робіт з Залізничного вокзалу (пл. Двірцева) до церкви Анни (вул. Захисників України) та у зворотному напрямі курсує експрес-маршрут. Автобуси курсують з 6:30 год. до 23:00 год. з інтервалом 30 хв.

У цьому експрес-маршруті та трамваях №1, №4 та №6 діє пересадковий квиток.

«Автобусний квиток, придбаний у водія автобуса, має спеціальну позначку та дійсний, за умови компастування, у трамвайних маршрутах №№1, 4 та 6. Відповідно, з трамвайним квитком можна пересісти у шатл-бас, не оплачуючи додатково. При посадці у автобус водії вилучатимуть такі трамвайні квитки. Пасажирам, які мають картки на проїзд в електротранспорті, достатньо пред’явити їх водію автобуса», - розповів начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

Автобусні маршрути № 6А, 7, 15, 20, 25, 29, 31, 34, 41, 43, 51, 52 та експрес-маршрут «Аеропорт – церква св. Анни» у напрямі до центральної частини міста курсують по вул. Городоцька – вул. Тобілевича – вул. Федьковича - вул. Шептицького – пл. Кропивницького – вул. Городоцька – і далі за маршрутом. У напрямі до Залізничного вокзалу автобусні маршрути тимчасово здійснюють об’їзд вул. Городоцької по вул. Короткій – і далі за маршрутом.

Як уточнили в ЛКП АТП-1, 14-17 жовтня вказані маршрути працюватимуть за схемою робочого дня. Надалі, за потреби, ці маршрути будуть посилені додатковими транспортними одиницями.

Однак усі ці заходи не допомогли запобігти транспортному колапсу, що утворився на вул. Городоцькій і суміжних до неї.

Експерт з питань міського транспорту Святослав Товстига пише: "Все стоїть , половинчасті рішення не працюють, не зробили все, про що ми говорили на нараді щодо об’їзду Бандери - Городоцька". "Щодо об’їзду перехрестя Бандери - Городоцька. Завтра буде нарада, на якій мають бути прийнято ряд робочих рішень, які мають покращити ситуацію щодо об’їзду, я їх озвучував, але їх вважали дуже радикальними. Перший день показав їх доцільність. Завтра буде нарада, на якій буде допрацьовуватись ОДР".

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Михайло Цимбалюк

Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

Богдан Рабешко

Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: