У середу, 10 липня, у Львові виявили тіло чоловіка, який підірвався на гранаті. Загиблим виявився місцевий мешканець
Про це повідомив голова ГО "Варта1" Ігор Зінкевич".
"Сьогодні зранку виявили тіло чоловіка, який підірвався на гранаті на вул. Пасічній. Правоохоронці встановлюють подробиці події, нажаль чоловік не вижив", - написав Зінкевич.
У пресслужбі поліції Львівської області повідомили, що правоохоронці встановлюють обставини.
Внаслідок події смертельні травми отримав 34-річний львів’янин, інших постраждалих немає. Попередньо, вибухнула граната Ф-1.
Правоохоронці встановили особу загиблого - місцевий мешканець віком 34 роки, на тілі якого були виявлені численні осколкові поранення. Також попередньо встановлено, що травми чоловік отримав внаслідок вибуху гранати, ймовірно, Ф-1.
За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство з позначкою"самогубство") Кримінального кодексу України та за ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
Зараз проводиться розслідування, правоохоронці встановлюють обставини події та походження боєприпасу. Призначено експертизи.
За темою
- У Львові безвісти зник 19-річний хлопець із психічними розладами
09.08.2026, 20:46
- Суд зобов’язав військову частину виплатити бійцю 1 млн грн за службу до 25 років
09.08.2026, 20:31
- Військовий хотів втекти до Польщі, але переплутав потяг: його затримали на Львівщині
09.08.2026, 15:52
- На Луганській у Львові зіткнулися мотоцикл і Volkswagen: 18-річний водій загинув
09.08.2026, 14:11
- Львівський протезний завод має виплатити експрацівниці майже 180 тисяч грн через затримку зарплати
09.08.2026, 13:51
Львів
ТОП
Військовий хотів втекти до Польщі, але переплутав потяг: його затримали на Львівщині
61% українців готові терпіти війну
У Львові під час перевірки документів сталася сутичка з ТЦК
У Львові внаслідок наїзду автобуса травмована жінка
В Ужгороді інструктора ТЦК судитимуть за катування військовозобов’язаного
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні