• Головна
 • Новини
 • У Львові на оновленому стадіоні СКІФ відбулись перші змагання

14.09.2020, 15:10

У Львові на оновленому стадіоні СКІФ відбулись перші змагання

У Львові відбулися перші змагання на оновленому стадіоні "Скіф" Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського — Відкритий кубок з легкої атлетики.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

На найсучасніших бігових доріжках олімпійського зразка у Львові позмагались понад 100 атлетів.

«Згідно з попередніми висновками фахівців покриття стадіону відповідає технічним вимогам для проведення національних та міжнародних змагань, тому вже найближчим часом будемо готуватись приймати на Львівщині атлетів Європи та світу», — зазначив начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім’як. 

Нагадаємо, реконструкцію стадіону "СКІФ" завершили наприкінці серпня. Кошторисна вартість проєкту – понад 13 мільйонів гривень.

Цьогоріч його фінансували коштом ДФРР у межах проєкту «Велике будівництво». Тут облаштували бігові доріжки та сектори. Роботи з облаштування бігових доріжок виконували на сучасному обладнанні, за допомогою повністю автоматизованого укладача поліоританової стяжки нового покоління, розробленого для облаштування професійних легкоатлетичних доріжок товщиною від 6 до 50 мм.

«Стадіон СКІФ є унікальним, оскільки розташований на місці піщаного кар’єру та захищений від вітру зеленими насадженнями, а це забезпечує мінімальну похибку в результатах спортсменів-легкоатлетів та покращує їх загальні показники», — наголосив очільник федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул.

Фото - Євген Кравс

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Шанс на нове дихання

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: