• Головна
  • Новини
  • У Львові мешканці вул. Чупринки живуть в умовах димової завіси, яку створює котельна університету

03.01.2022, 13:18

У Львові мешканці вул. Чупринки живуть в умовах димової завіси, яку створює котельна університету

У Львові мешканці вул. Чупринки скажаться, що живуть в умовах димової завіси, яку створює котельна Національного лісотехнічного університету, що на вулиці Природній, 8.

Про це на ФБ-сторінці гарячої лінії Львова пише Natalia Rozbicka.

Зокрема, у повідомленні сказано: "Прошу посприяти з вирішенням проблеми задимлення району вул. Чупринки (Франківська РДА) - Природня і прилеглої території від котельні, що знаходиться навпроти гуртожитку номер 3 НЛТУУ на вулиці Природній, 8.

В котельній облаштований котел, в якому спалюються відходи деревини. Димова труба коротка - не перевищує навіть навколишню небагатоповерхову забудову. Про фільтри взагалі не йдеться. В результаті в нашому районі постійно стоїть димова завіса. Неможливо ані провітрити приміщення, ані вивісити сушитися білизну. Ввечері повертаєшся з роботи через цю ділянку-одяг просмерджується димом. На вулиці немає чим дихати. Позавчора вночі так натягнуло під двері квартири з вулиці димом через сходову клітину, що подумали, що в будинку пожежа".

Вже зверталася з даною проблемою до ЛМР. Отримала відповідь, що буде проведена перевірка, якщо власник котельні НЛТУУ дасть дозвіл на її проведення. З того часу пройшло 2 роки. А ситуація тільки погіршується. Колись найчистіший зелений район перетворився на екологічну катастрофу.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: