• Головна
 • Новини
 • У Львові мешканці перекрили бетонними блоками вулицю, якою водії минали затори

24.07.2020, 22:21

У Львові мешканці перекрили бетонними блоками вулицю, якою водії минали затори

У Львові мешканці перекрили бетонними блоками вулицю Загірну, якою водії об`їжджали затори. Влада безпорадна, відповідна комісія тільки збереться в термін до 19 серпня.

"Вулиця Загірна в напрямку Галицького перехрестя, загороджено дорогу. Дорожніх знаків, які попереджають про тупик, нема. На карті показує, що є проїзд. Прохання з'ясувати законність встановлення бетонних плит", - написав на ФБ-сторінці Гарячої лінії міста Львова Ihor Proshchuk.

В обговоренні такий допис. Andrey Muzafarov:  "Їхав в тих краях, щоб потрапити до гаражу на вул. Мідній, п'яне бидло з пивом аж кидалось на машину, що це не вулиця і тут їздити не можна, придумали собі рагулі вулицю приватизувати, а я не хочу, щоб ви на Чорновола мені перед хатою їздили, теж ставити блоки?".

Адміністратор Гарячої лінія Львова повідомив з посиланням на Шевченківську РА, що "мешканці перешкоджають забрати блоки, тому питання про зміну організації дорожнього руху на вул. Загірна, буде розглянуто на черговому засіданні міської комісія з безпеки дорожнього руху в термін до 19.08.2020 року".

Також у РА Шевченківський район інформують, що скеровано лист в поліцію для вжиття заходів щодо встановлення осіб, які самовільно встановили перешкоду в русі.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: