• Головна
 • Новини
 • У Львові мешканці перекрили бетонними блоками вулицю, якою водії минали затори

24.07.2020, 22:21

У Львові мешканці перекрили бетонними блоками вулицю, якою водії минали затори

У Львові мешканці перекрили бетонними блоками вулицю Загірну, якою водії об`їжджали затори. Влада безпорадна, відповідна комісія тільки збереться в термін до 19 серпня.

"Вулиця Загірна в напрямку Галицького перехрестя, загороджено дорогу. Дорожніх знаків, які попереджають про тупик, нема. На карті показує, що є проїзд. Прохання з'ясувати законність встановлення бетонних плит", - написав на ФБ-сторінці Гарячої лінії міста Львова Ihor Proshchuk.

В обговоренні такий допис. Andrey Muzafarov:  "Їхав в тих краях, щоб потрапити до гаражу на вул. Мідній, п'яне бидло з пивом аж кидалось на машину, що це не вулиця і тут їздити не можна, придумали собі рагулі вулицю приватизувати, а я не хочу, щоб ви на Чорновола мені перед хатою їздили, теж ставити блоки?".

Адміністратор Гарячої лінія Львова повідомив з посиланням на Шевченківську РА, що "мешканці перешкоджають забрати блоки, тому питання про зміну організації дорожнього руху на вул. Загірна, буде розглянуто на черговому засіданні міської комісія з безпеки дорожнього руху в термін до 19.08.2020 року".

Також у РА Шевченківський район інформують, що скеровано лист в поліцію для вжиття заходів щодо встановлення осіб, які самовільно встановили перешкоду в русі.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Новий закон про медіа не стане на заваді чесним ЗМІ

  Михайло Цимбалюк

  Вибори за новими правилами: прозоріші, але з нюансами

  Іван Стецькович

  Хочеш незалежності і миру - розмовляй українською!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: