• Головна
 • Новини
 • У Львові до офісної будівлі добудують багаторівневий паркінг

10.04.2023, 19:40

У Львові до офісної будівлі добудують багаторівневий паркінг

Проект зініціювало товариство з обмеженою відповідальністю «Готельний комплекс «Таурус»

Сьогодні, 10 квітня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про додаткову прибудову для багаторівневого паркінгу до офісної будівлі, що на вул. Героїв УПА, 73, у Львові.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Будівництво передбачає зведення багаторівневого паркінгу, який складатиметься з двох підземних поверхів паркінгу та двох наземних. До однієї зі стін будівлі здійснять прибудову площею близько 4000 м² для збільшення паркінгу.

Офісну будівлю зводять на території колишнього заводу «Кінескоп». Це місце облагородять як громадський простір з відповідними вуличними меблями. В архітектурі будівлі збережуть елементи мозаїки авторства Володимира Патика, яка раніше була на паркані заводу «Кінескоп».

Рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Готельний комплекс «Таурус» офісної будівлі з багаторівневим паркінгом на вул. Героїв УПА, 73» було прийнято виконавчим комітетом Львівської міської ради 05.06.2019. Втім, сьогодні, 10 квітня до рішення внесли зміни про здійснення прибудови для будівництва паркінгу.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Уряд генерування проблем 

  Василь Чорний

  Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

  Василь Чорний

  Хмельницька тергромада в умовах воєнного стану

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: