• Головна
 • Новини
 • У Львові біля гори Високий замок двоє з бородами будують церкву. Один з них - «єпископ»

16.07.2020, 00:48

У Львові біля гори Високий замок двоє з бородами будують церкву. Один з них - «єпископ»

У Львові в парку "Високий Замок", у підніжжі самої гори учора, 15 липня, працівники комунального підприємства «Зелений Львів» виявили двох бородатих чоловіків, які самовільно зводили церкву. Один  з них назвався  греко-католицьким єпископом Михайлом. 

Про це повідомив директор департаменту "Адміністрація міського голови" Євген Бойко

Євген Бойко: "В парку "Високий Замок" у підніжжі самої гори сьогодні (15 липня) працівниками ЛКП «Зелений Львів» було виявлено самовільні будівельні роботи. Присутні на місці особи пояснили, що зводять церкву, яка за їхніми словами - колись там була. Служитель церкви представився греко-католицьким єпископом Михайлом (прізвище назвав Коваль), а свою конфесію назвав Єдиною Соборною та Апостольською церквою. Допомагає йому "піддиякон" Михайло.

Щоправда жодних установчих документів релігійної громади, ані жодних документів щодо будівництва пред'явити не змогли, яких і в принципі не існує.

Безперечно, місто звернеться в поліцію та в інші контролюючі органи, для призупинення незаконного будівництва. Також важливо з'ясувати, хто ці люди, і, щоб на Високому Замку, чи деінде в місті не з'явились квазірелігійні утворення.

Просимо також церкви міста в можливий спосіб застерегти своїх вірян від участі у можливих дійствах подібних організацій".

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Які ідеологічні засади можуть об'єднати українців

  Андрій Вихопень

  Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

  Іван Стецькович

  В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: