• Головна
  • Новини
  • У Львові Держгеокадастр передав у приватну власність ділянку, де має бути вул. Вернадського

13.05.2021, 15:34

У Львові Держгеокадастр передав у приватну власність ділянку, де має бути вул. Вернадського

​​​​​​​Як зазначав заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач, попри численні листи Львівської міської ради, Держгеокадастр передав у приватну власність частину ділянки, площею 2 га, що передбачена Генпланом Львова для будівництва вулиці Вернадського.

Про це повідомили у міській раді Львова.

«Взяти і віддати 2 га землі, яка мали стати частиною вул. Вернадського, впритул до сихівських будинків – навпроти розвороту трамваю, де має бути велика транспортна розв’язка. У Генплані Львова там запроектована важлива дорога. Земельні чиновники знали, що це важлива ділянка. Ми скеровували не один лист від Львівської міської ради. У відповідь – ігнор. Врешті березневий наказ, яким Держгеокадастр 2 га землі майбутньої магістральної дороги віддав під город приватній особі.

Майбутня вулиця Вернадського мала би з’єднати Сихів із вулицею Стрийською і «Ареною Львів» - так передбачено Генпланом міста Львова. Тепер будівництво нової вулиці під загрозою, тому міський голова вже звернувся до уряду.

Це просто показовий кейс у плані агломерації і одна із причин, чому Львівська МТГ має збільшитись не лише на півночі, але й на півдні, аби такі стратегічні проекти могли реалізовуватись без зайвих бюрократичних перешкод, без витрат для громади і без зайвих нервів для тих, кому не байдужий розвиток Львова.

Якщо не буде відповідної реакції, то юридичний департамент ЛМР подасть до суду. Оскільки, по-перше, ця ділянка давно внесена у Генплан Львова як проектована дорога, а по-друге, вже більш ніж пів року Держгеокадастр не мав би розпоряджатися землями за межами населених пунктів, а повинен був передати це право об’єднаним громадам», - зазначив Любомир Зубач.

Додамо, що Львівська міська рада неодноразово зверталась в обласне управління Держгеокадастру з проханням не передавати землю, яка передбачена генпланом Львова для будівництва нової вул. Вернадського у приватну власність.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Оркестр хмельницької поліції виступив на «Jazz Fest Podillia»

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

Мирослав Дністрянський

Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

Михайло Цимбалюк

У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: