Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, що у Львові на вул. Кирилівській, 3а, перейшов на цілодобовий режим роботи.
Тож усі бездомні особи у період карантину можуть користуватися послугами установи 24 години 7 днів на тиждень. Про це розповіла заступниця міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна, керівниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції Covid-19 у Львові, - повідомила пресслужба міської ради Львова.
«Від початку запровадження карантину послугами Центру обліку щодоби користується до 50 бездомних осіб. Усі вони отримують, а це, наголошу, надзвичайно важливо, медичну допомогу. В установі працює медичний працівник, який кожного дня усім відвідувачам вимірює температуру і здійснює первинний медичний огляд. За цей час, до слова, виявлено одну особу з температурою, яку негайно скеровано в лікарню», — розповіла Галина Слічна.
Як повідомила посадовиця, попри медичний огляд, усі відвідувачі установи користуються стаціонарно встановленими диспенсерами з дезінфікуючими засобами: на цьому постійно наголошують соціальні працівники центру. Крім того, усіх забезпечують чистим одягом, а також харчуванням та гарячими напоями.
Разом із тим, мерія звертається до усіх небайдужих львів’ян повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб чи скеровувати їх безпосередньо до Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян. Контакти центру: 233−14−79 або 233−10−49, вул. Кирилівська, 3а. Також можна телефонувати на «Гарячу лінію міста» за коротким номером 15−80.
За темою
- Представники влади та бізнесу поділилися із майбутніми фінансистами практичними рекомендаціями щодо побудови кар’єри
27.04.2026, 17:18
- Український театр у Кракові: вистава Тиха ніч зібрала міжнародну аудиторію в межах фестивалю Схід-Захід
27.04.2026, 16:30
- Кар’єрний успіх студентів та безпека в умовах сучасних викликів
24.04.2026, 15:35
- Відлік часу: музика, що стає вічністю
20.04.2026, 15:59
- Львів’яни відмовляються від нових електрокарів на користь дизельних авто
08.04.2026, 19:14
Обговорення
Львів
ТОП
Поліція Львівщини розшукує Валентину Щербату з Шептицького
У центрі Тернополя сталася пожежа у відомому барі родини ексмера Заставного
19-річному водію BMW оголосили підозру після смертельної аварії на дамбі у Тернополі
У Харкові 4-річна дитина загинула після падіння з вікна: матері повідомили про підозру
Кількість госпіталізованих через спалах у дитсадку на Сихові зросла до 17
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми