10.09.2025, 12:22
У Львівському районі поліцейські затримали чоловіка, який жорстоко побив перехожого
Встановлено, що між чоловіками виник раптовий конфлікт. За скоєне підозрюваному загрожує покарання – позбавлення волі на строк до восьми років. Потерпілий перебуває в лікарні.
8 вересня, близько 15:00, до поліції надійшло повідомлення про те, що біля магазину в одному з сіл Львівського району побито чоловіка.
На місце події негайно виїхали оперативники кримінальної поліції, слідчі, екіпажі сектору реагування патрульної поліції та співробітники інших служб відділу поліції №3 Львівського районного управління поліції №2.
Як встановили поліцейські, того дня між двома чоловіками виник раптовий конфлікт, під час якого 24-річний житель Рівненської області жорстоко побив 42-річного мешканця міста Винники Львівського району, спричинивши йому тяжкі тілесні ушкодження, та втік. Потерпілого було госпіталізовано.
Проведеними оперативними заходами поліцейські встановили місце перебування зловмисника та затримали його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Пустомитівської окружної прокуратури, повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.
Досудове розслідування триває.
За темою
- У “швидкій” на кордоні з Польщею виявили контрабанду 900 пачок сигарет
09.06.2026, 19:03
- Синоптики попереджають про грози та град у Львові
09.06.2026, 18:05
- На Львівщині переорали популярне макове поле, де масово фотографувалися українці
09.06.2026, 17:57
- Львів розробить концепцію розвитку території ЛАЗу на комунальній землі
09.06.2026, 16:21
- У Личаківському районі Львова облаштовують безбар’єрний медично-освітній квартал
09.06.2026, 15:53
Обговорення
Львів
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
На Львівщині суд конфіскував рушницю у браконьєра, який полював у нацпарку
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні