• Головна
 • Новини
 • У Львiвській та Iвано-Франкiвській областях очiкуються пiдйом рiвнiв води у річках

07.07.2019, 15:14

У Львiвській та Iвано-Франкiвській областях очiкуються пiдйом рiвнiв води у річках

За прогнозом УкрГідрометцентру, у зв'язку з очікуваними значними дощами, в другiй половинi 7 липня та впродовж доби 8 липня на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) очiкуються пiдйоми рiвнiв води на 0,2-1,0 м над рiвнями на 08 год 6 липня без негативних наслідків.

Про це повідомили в ДСНС України.

На гiрських притоках Днiстра можливе формування швидкоплинних локальних дощових паводкiв з рiзким пiдвищенням рiвнiв води. 7 липня при зливових дощах можливе формування значного мiсцевого та силового стоку.

В другий половині дня та ввечері 7 липня на малих водотоках та в верхiв’ях річок Закарпатської областi в місцях проходження значних дощів та локальних сильних злив будуть відбуватись швидкоплинні підвищення рiвнiв води на 0,5-1,0 м, формування значного схилового та місцевого стоку, локальних селiв.

У зв’язку з очікуваними дощами в другий половині 7 липня та протягом 8 липня на річках басейнів Прута і Сірету очікується підвищення рівнів води на 0,2-0,7 м над рівнями 7 липня на 8 годину, в гірських районах існує загроза сходження селевих потоків. 

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Урядова гра з підприємцями країни. Третій місяць

  Іван Стецькович

  Щоб зрозуміти «велич» ідей Зе, багато розуму не треба

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: