02.08.2020, 20:56

У Луцьку позачергово збереться сесія міськради

Депутати луцької міськради зберуться на позачергову сесію через рішення Кабміну про посилення карантину в Луцьку.

Про це повідомив радник Луцького міського мера Ігор Поліщук на своїй сторінці у Фейсбуці.

Зокрема в повідомленні йдеться, що вже завтра на позачергову сесію міськради буде винесено проєкт рішення про те, що вищевказаний протокол Державної комісії ТЕБ та НС та відповідна Постанова Кабміну є такими, що не ґрунтується на нормах Конституції України, а міська рада не буде вводити у зв‘язку з віднесенням Луцька до “червоної” зони жодних обмежень.

Поліщук зазначив, що окрім того, проєктом рішення передбачено органам національної поліції утриматись від притягнення до відповідальності суб‘єктів господарювання, які діятимуть, згідно з вказаним рішенням.

“Однак вже сьогодні поліція попереджає перевізників про те, щоб не виходили завтра на рейс, бо одразу почнуть складати протоколи й направляти їх в суд для накладення штрафу, – повідомив Ігор Поліщук.

Те ж саме відбувається з усіма іншими закладами, які не можуть працювати у “червоній” зоні, і, навіть, з МАФами. Кожен заклад отримує під розписку попередження про заборону працювати від завтра.

“Оперативність роботи поліції та повнота виконання цього завдання просто вражає. У разі припинення курсування громадського транспорту та закриття величезної кількості закладів десятки тисяч лучан будуть відчувати незручності, не зможуть доїхати на роботу, – переконаний радник Луцького міського голови. – Тисячі лучан знову залишаться без роботи й засобів для існування, підприємства і підприємці понесуть збитки, а місцевий бюджет – чергові недонадходження”.

“Вважаємо протокол Державної комісії ТЕБ та НС незаконним, адже у відповідності до ст. 32 ЗУ “Про захист населення від інфекційних хвороб” обмежувальні протиепідемічні заходи встановлюються місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування за поданням відповідного головного державного санітарного лікаря”, – підсумував Поліщук.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Іван Стецькович

  Ремонт дороги Яворів-Грушів - Зеленському купили шуфлю, Або люби, Боже, правду!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: