• Головна
 • Новини
 • У Лісотехнічному університеті не змогли обрати ректора: МОН оголосить повторний конкурс

24.02.2021, 17:59

У Лісотехнічному університеті не змогли обрати ректора: МОН оголосить повторний конкурс

Сьогодні у Національному лісотехнічному університеті України відбувся другий тур виборів ректора.

У ньому брали участь директор департаменту екології ЛОДА Руслан Гречаник та декан факультету туризму ДУФК Володимир Холявка, передає кореспондент Leopolis.news.

За неофіційними даними за результатами голосування у другому турі В. Холявка отримав підтримку 234 виборців, а Р. Гречаник – 217 голосів «За». 74 виборці проголосували проти обох кандидатів. П'ять бюлетенів виявилися недійсними.

Для перемоги у другому турі претендент на посаду ректора мав би набрати 50% плюс один голос від тих, які взяли участь під час головування у другому турі.

У разі, якщо вибори визнані такими, що не відбулися, або якщо жодна з кандидатур не набрала необхідної кількості голосів, упродовж тижня з дня встановлення результатів виборів оголошується новий конкурс на заміщення посади керівника закладу вищої освіти.

Міністерство повинно оголосити новий конкурс за тиждень після оголошення офіційних результатів. Оскільки а ні Холявка, а ні Гречаник не набрали необхідної кількості голосів, то вибори ректора національного лісотехнічого університету швидше всього будуть визнані міністерством як такі, що не відбулися.

Нагадаємо, що 17 лютого на виборах жоден з кандидатів на посаду не набрав 50 % голосів, необхідних для перемоги у першому турі. Тому довелось проводити другий тур виборів керівника цього вищого навчального закладу.

Усього на посаду ректора Національного лісотехнічного університету України претендувало 6 осіб.

Львівський лісотехнічний інститут (ЛЛТІ) було організовано 15 січня 1945 р. згідно з постановою Кабінету Міністрів УРСР. Постановою Кабінету Міністрів України № 646 від 13 серпня 1993 р. на базі Львівського лісотехнічного інституту ім. Петра Погребняка було створено Український державний лісотехнічний університет (УкрДЛТУ). 6 травня 2005 р. указом Президента України Українському державному лісотехнічному університетові надано статус Національного лісотехнічного університету України.

Фото - Вікіпедія

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У кабінеті начальника Держекоінспекції у Луцьку нічна дискотека під російську попсу. Відео

  Коментар

  Блоги

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Уляна Парпан

  Виклики віртуальної освіти: суб’єктивний погляд

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: