• Головна
  • Новини
  • У Криму знищили російський гвинтокрил Ка-27 – речник ВМС

10.04.2024, 10:25

У Криму знищили російський гвинтокрил Ка-27 – речник ВМС

Речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук повідомив, що в окупованому Криму був знищений гвинтокрил росіян Ка-27.

"Мінус російський Ка-27 у Криму. Щось шукав. Знайшов", - повідомив Плетенчук у Facebook.

Речник не навів інших подробиць, зокрема, яка зброя була застосована при знищенні та в якому місці це сталося.

Нагадаємо: З початку збройної агресії Росія втратила у війні 325 гвинтокрилів. У ранковому зведенні Генштаб ЗСУ не повідомляв про збиття.

Довідково: Ка-27 - радянський корабельний багатофункціональний вертоліт. призначений для вирішення завдань протичовнової оборони флоту з базуванням на кораблях різного класу. Він здатний виявляти сучасні підводні човни та надводні цілі, передавати дані про них на корабельні і берегові пункти, а також атакувати їх з застосуванням бортових засобів ураження.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: