• Головна
 • Новини
 • У Києві студенти будуть протестувати проти повернення до вишу Портнова

20.06.2019, 09:34

У Києві студенти будуть протестувати проти повернення до вишу Портнова

Студенти Київського університету імені Тараса Шевченка зажадали від керівництва вузу скасувати наказ про працевлаштування Портнова на посаду професора кафедри конституційного права.

Про це пише пише dt.ua.

Зокрема, на сьогодні. 20 червня, в Національному університеті ім. Тараса Шевченка заплановано проведення акції протесту проти колишнього заступника глави Адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Портнова, якого відновили на посаді професора кафедри конституційного права юридичного факультету, повідомляє Главком.

Також активісти очікують публічного вибачення від ректора університету Леоніда Губерського за призначення Андрія Портнова.

Раніше, як повідомило Радіо Свобода, у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка підтвердили інформацію про те, що колишній заступник глави Адміністрації президента за Віктора Януковича Андрій Портнов знову працює на кафедрі конституційного права юридичного факультету.

"Портнова Андрія Володимировича взяти з 1.09.2019 по 30.06.2020 року на умовах строкового трудового договору до проведення конкурсу на посаду професора кафедри конституційного права", - процитував керівник відділу кадрів Іванченко наказ про працевлаштування Портнова.

Представник вузу пояснив, що процедура прийняття на роботу до проведення конкурсу застосовується до всіх викладачів, які не входять у штат університету.

"Конкурс зазвичай відбувається десь всередині навчального року, взимку або навесні, іноді буває кілька конкурсів. Якщо людина проходить конкурс, він потім зараховується на наступний навчальний рік уже як штатний викладач. Не проходить конкурс - 30 червня ми з цією людиною прощаємося", - говорить Іванов.

Андрій Портнов працював на кафедрі конституційного права юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка з 2009 по 2014 рік. Іванченко нагадав, що політика звільнили в лютому 2014 року.

"Він працював тоді як сумісник, був звільнений у зв'язку з тим, що ми прийняли на його посаду штатного працівника. Ви знаєте, ким він тоді був за основною посадою", - зазначив керівник відділу кадрів.

Андрій Портнов працював в адміністрації колишнього президента України Віктора Януковича, у 2014-му став першим заступником глави АП. Після втечі Януковича Портнов також залишив Україну і п'ять років перебував за кордоном.

5 березня 2014 Євросоюз заморозив на один рік активи 18 колишніх українських чиновників, підозрюваних у незаконному заволодінні державною власністю. Під санкції потрапив також Портнов. Через рік Європейський союз виключив з санкційного списку чотирьох колишніх українських чиновників, в тому числі і Портнова.

Портнов повернувся в Україну 19 травня 2019.

Екс-заступник глави АП часів Януковича буквально закидав відповідні інстанції позовами проти п'ятого президента України Петра Порошенка, навіть не приховуючи при цьому, що він переслідує цілі особистої помсти, що підтвердив в одному з інтерв'ю олігарх Коломойський. "Не засуджую точно. Скоріше так, морально я на його стороні, дуже підтримую. А в деяких питаннях просто підтримую", - сказав Коломойський.

21 травня ДБР за його заявою зареєструвало кримінальне провадження стосовно п'ятого президента України Петра Порошенка. У своїй заяві Портнов стверджує, що президент нібито навмисне відправив українську корабельну групу до Керченськоъ протоку, щоб "спровокувати" росіян, звинуватити РФ у відкритій агресії і скористатися захопленням кораблів і моряків для оголошення воєнного стану, скасування виборів і захоплення влади. На думку Портнова, в діях Порошенка вбачаються ознаки державної зради.

У ДБР нагадали, що зобов'язані вносити до ЄРДР відомості за всіма поданими заявами, підкресливши, що в згаданій справі у Порошенка немає процесуального статусу.

Фото - Антикор

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: