08.07.2020, 14:33
У Карпатах рятувальники майже три години шукали заблукалих через зливу туристів
В Івано-Франківській області, на території Яремчанської міської ради, рятувальники майже три години шукали туристів, які заблукали через сильний дощ. Люди піднімалися на гору Данциж за "Червоним маршрутом".
Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.
"07.07.2020 о 14.57 до ОКЦ УСНС в області надійшла інформація про те, що група туристів з чотирьох осіб: гр. 1997 р. н., гр. 2000 р. н., гр. 1999 р. н. – жителі м. Харків – та гр. 1999 р. н. – житель м. Полтава, – рухаючись за "Червоним маршрутом" на г. Данциж Яремчанської МР, через ускладнення погодних умов (випадання проливного дощу) втратили орієнтир, заблукали і не можуть самостійно продовжити рух. О 15.10 для проведення пошуково-рятувальних робіт направлено рятувальників ПРВ Ворохта, пост Заросляк (4 чол.). О 17.35 рятувальники відшукали заблукалих туристів в задовільному стані", – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що заблукалі у супроводі рятувальної групи дійшли до бази "Заросляк", що у Ворохті.
Гора Данцер (інша назва Данціж) – одна з вершин Українських Карпат. Висота – 1850 м. Розташована на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей, у північно-західній частині хребта Чорногора.
"Червоний маршрут" сходження у рятувальників вважають ускладненим.
За темою
- На схилах гори Пікуй ліквідували три осередки займання, розглядають версію підпалу
24.05.2026, 18:08
- На Харківщині з мінно-вибуховими травмами «швидка» забрала двох дітей – ДСНС
11.11.2024, 23:16
- Кабмін звільнив голову ДСНС Чечоткіна і призначив в.о.
10.11.2021, 14:34
- У Старому Селі в озері потонув 15-річний хлопець
30.05.2021, 09:51
- Львівські рятувальники замовили спеціалізований Ford за 1,8 млн грн
28.05.2021, 11:35
Обговорення
Івано-Франківськ
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні