29.09.2024, 20:03
У Івано-Франківську сім'я отруїлася чадним газом: постраждали мати та троє дітей
На Прикарпатті четверо людей постраждали внаслідок отруєння чадним газом. Інцидент стався сьогодні у місті Івано-Франківськ. О 17:15 рятувальники отримали повідомлення від медиків про отруєння цілої сім’ї.
Серед постраждалих — троє дітей: два хлопчики 2015 і 2018 років народження та дівчинка 2008 року народження. Також постраждала їхня мати, 1988 року народження. Наразі жінку та дітей госпіталізовано до медичного закладу.
Причини отруєння чадним газом можуть бути пов’язані з неправильним використанням газових приладів або відсутністю належної вентиляції в приміщенні.
Щоб уникнути подібних випадків, ДСНС України нагадує про основні правила безпеки під час користування газовими та опалювальними приладами:
- Під час використання газових приладів завжди тримайте відчиненою кватирку або встановлюйте вікно на провітрювання.
- Не використовуйте опалювальні прилади, якщо відсутня тяга в димарі.
- Під час установки газової колонки чи котла забезпечте окремий димар для відведення продуктів згорання.
- Якщо використовуєте тверде паливо, не зачиняйте витяжку до моменту повного згорання палива.
- Уникайте використання газових приладів при сильних поривах вітру — це може призвести до утворення зворотної тяги.
- Стежте за кольором полум’я на газових пальниках: воно має бути синім або фіолетовим. Жовте полум’я вказує на неповне згорання газу.
- Не використовуйте газові прилади не за призначенням, наприклад, для обігріву приміщення. Регулярно перевіряйте справність пічок та газового обладнання.
- Встановіть датчики чадного газу в приміщенні — це може врятувати життя.
Будьте уважні та дотримуйтесь рекомендацій, щоб уникнути отруєння чадним газом!
За темою
- АРМА анулювало результати аукціону з продажу понад 460 гектарів землі на Боржаві
09.02.2026, 14:41
- Російська пропаганда спекулює на образі дитини: рф поширює фейк про «постановочну війну» на прикладі підлітка з Отинії
08.02.2026, 19:44
- Мер Галича Кантор опинився під арештом: суд призначив 2,5 млн грн застави у справі про хабар
06.02.2026, 14:59
- У Чернівцях планують звести три житлові квартали на 50 гектарах
05.02.2026, 12:25
- Сексуальне насильство в інтернаті: на Закарпатті судитимуть ексдиректорку за службову байдужість
02.02.2026, 13:26
Обговорення
Західна Україна
ТОП
Ранкова пожежа поблизу центру Львова забрала життя чоловіка
Суд у Львові засудив агента РФ до 15 років ув’язнення за спробу теракту біля вокзалу
На Рівненщині водій облаяв ветерана з інвалідністю та припаркувався на місці для людей з обмеженими можливостями
МОК заборонив Гераскевичу виступати у шоломі пам’яті загиблих українських спортсменів
Напад із сокирою в Жидачеві кваліфікували як замах на вбивство
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми
Михайло Цимбалюк
Пенсійний бюджет знову «завис»: чому уряд ігнорує українських пенсіонерів