• Головна
  • Новини
  • У Франківську працівник ТЦК продав бойову повістку за $500

06.06.2024, 10:42

У Франківську працівник ТЦК продав бойову повістку за $500

В Івано-Франківську судили майора, який продав "бойову повістку" за 500 доларів, аби її власник міг спокійно пересуватись територією області

Про це йдеться у вироку Івано-Франківського міського суду.

Деталі справи

"Старший офіцер … майор .. , будучи військовою службовою особою, наділеною організаційно-розпорядчими і адміністративно-господарськими функціями та функціями представника влади, діючи умисно…. з корисливих мотивів та з метою особистого збагачення, використовуючи умови введеного в Україні воєнного стану …. одержав 17 січня 2024 року о 10 год. 47 хв. неправомірну вигоду у сумі 500 доларів США …за видачу повістки про відправку (так званої "бойової повістки") на ім`я його товариша, за допомогою якої останній міг вільно пересуватися територією Івано-Франківської області", – йдеться у повідомленні.

Згідно з матеріалами справи, у разі зупинення військовозобов’язаного з такою повісткою, працівники ТЦК та СП не виписували б йому інших повісток.

Також обвинувачений майор, маючи безпосередній доступ до бланків повісток, організував внесення неправдивих відомостей до офіційного бланку повістки на відправку, підписаної начальником даного центру та посвідченої гербовою печаткою вказаного центру.

Майор визнав свою вину

У суді чоловік визнав свою вину і щиро каявся. Суд ухвалив затвердити угоду про визнання винуватості, укладену 30 травня між прокурором Івано-Франківської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону та обвинуваченим.

Згідно з цією угодою чоловіка визнали винним та призначили покарання – 3 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 51 тис грн.

Також його позбавили права обіймати посади, пов`язані із виконанням організаційно-розпорядчих, адміністративно-господарських функцій та функцій представника влади на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності, на строк 2 роки.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус, у якому 17 чоловіків

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: