• Головна
  • Новини
  • У Дрогобичі трирічний хлопчик засунув палець у меблеву завісу: довелось викликати рятувальників

16.06.2024, 14:34

У Дрогобичі трирічний хлопчик засунув палець у меблеву завісу: довелось викликати рятувальників

У суботу, 15 червня, о 21:24 рятувальники отримали повідомлення про те, що у Дрогобичі на вул. Коновальця, на другому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку в квартирі хлопчик 2021 року народження, засунув палець у меблеву завісу та не може самостійно витягнути.

До місця події прибули рятувальники 5-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Дрогобич, які вивільнили палець дитини, інформує Головне управління ДСНС України у Львівській області.

Мама хлопчика щиро подякувала рятувальникам за їхню допомогу і швидкі дії. Щоб заспокоїти налякану дитину, рятувальники показали бешкетнику  пожежний автомобіль, що допомогло хлопчику відволіктися від пережитого стресу та заспокоїтися, адже він був дуже наляканий.

Після цього медики госпіталізували дитину до Дрогобицької лікарні для подальшого огляду та надання необхідної медичної допомоги.

«Цей випадок ще раз підкреслює важливість постійної уваги батьків до безпеки дітей. Рятувальники закликають батьків бути пильними та вживати заходів для запобігання подібним ситуаціям», – зазначають рятувальники.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: