• Головна
 • Новини
 • У Дрогобичі ніяк не запровадять обіцяну «Картку Дрогобичанина»

09.08.2020, 15:38

У Дрогобичі ніяк не запровадять обіцяну «Картку Дрогобичанина»

Днями під головуванням міського голови Тараса Кучми, за участі фахівців відділу економіки, відділу ІТ та аналізу, управління праці та соціального захисту населення, діючого перевізника та керуючого АТ «ОщадБанк» Володимира Бараняка, відбулася розширена підсумкова нарада щодо реалізації проекту «Картка Дрогобичанина».

Про це повідомили у міській раді Дрогобича. 

За словами начальника відділу економіки Тараса Бачинського, завершується регуляторна процедура відповідного рішення. Відтак проекти рішень, необхідні для початку проетку, будуть подані для затвердження на найближче засідання виконавчого комітету.

Фахівці відділу інформаційних технологій та аналізу повідомили про технічну готовність проекту. Також зазначили, що у період тестування валідаторів, які розміщенні у громадському транспорті міста, було виявлено низку технічних проблем. Усі проблеми вирішено.

Наступний етап, який супроводжуватиме старт проекту – інформаційна кампанія, в ході якої громаді міста розкажуть як діятиме проект, хто може отримати та скористатися «Карткою Дрогобичанина», куди та з якими документами необхідно звертатися.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Шанс на нове дихання

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: